İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Çankırı Kızılırmak SYDV Personel Alım İlanı ve Yerköy Çiçekdağ Köseli Belediyeleri Atık Su Arıtma Tesisi İşçi Alım İlanı

Çankırı Kızılırmak SYDV Personel Alım İlanı

Kızılırmak SYDV (1) Kadın Büro GörevlisiSon Başvuru : 13.12.2019
İl ÇANKIRIİlçe KIZILIRMAKAlınacak Sayı 1
Çalışma Şekli BELİRSİZ SÜRELİÜnvan BÜRO GÖREVLİSİ
Açıklama – En az 4 yıllık lisans eğitimini (İktisadi ve idari bilimler fakültesi, Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık Rehberlik ve Sosyal Hizmetler bölümünün birinden mezun olmak, lisans diplomasına sahip olmak.
– Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı
– En az 4 yıllık lisans eğitimini (İktisadi ve idari bilimler fakültesi, Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık Rehberlik ve Sosyal Hizmetler bölümünün birinden mezun olmak, lisans diplomasına sahip olmak. İşe alım sürecinde geçerli olan 2018/2019 yılları Kamu Personeli Seçme sınavlarından KPSS P3 puan türünde en az 60 puan almış olmak. Sosyal iletişim becerisine sahip olmak. Başvuru tarihi itibariyle son 6 (altı) aydır Kızılırmak ilçesinde ikamet ediyor olmak ve işe alım sonrası ilçede ikamet etmeyi kabul ve taahhüt etmek. Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı veya vücut sağlığı ile özrü bulunmamak. Bilgisayar işletmeni sertifikası sahibi olmak(zorunluluğu yoktur, var ise) Görevin özelliğine göre eğitim, yaş, tecrübe gibi özel şartları taşımak. Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahküm olmamak. Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 18 yaşını bitirmiş olmak ve 30 yaşını doldurmamış olmak, Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak,

Yerköy Çiçekdağ Köseli Belediyeleri Atık Su Arıtma Tesisi İşçi Alım İlanı

KIRŞEHİR ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ

YERKÖY__ Çİ ÇEKDAĞI__ KÖSELİ BELEDİYELERİ ATIK SU GRUP ARITMA T ESİSİ YÖNETİM BİRLİĞİ
Son Başvuru Tarihi : 09 Aralık 2019
Yayınlanma Tarihi : 04 Aralık 2019

Genel Şartlar ve Notlar

TALEBE BAŞVURACAK ADAYLARIN DİKKATİNE:

A) Genel Hususlar:

1) Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 5 gün içinde İŞKUR il müdürlüklerinden/hizmet merkezlerinden, hizmet noktalarından veya https://esube.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden İş Arayan” linkine TC kimlik numarası ve şifresi ile giriş yaparak başvuru yapabileceklerdir. Son müracaat tarihi tatil gününe rastladığında başvurular takip eden ilk iş günü sonuna kadar uzatılacaktır.

2) Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla işgücü talebine durumu uyan iş arayanın tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir.

3) Önlisans ve lisans eğitim düzeyindeki işçi taleplerine, durumu talep şartlarına uyan ve talebin yayımlandığı anda geçerli olan ilgili KPSS puan türünden en az 60 puan almış olan adayların müracaatları kabul edilecektir. Aynı eğitim düzeylerindeki engelli, eski hükümlü ve/veya terörle mücadelede malul sayılmayacak şekilde yaralanan işçi taleplerine başvurularda ise bir puan barajı aranmayacak olup bu kişilerin EKPSS/KPSS’ye girmiş olmaları yeterlidir. Ancak, kariyer meslek taleplerine başvuru yapacak engellilerden ilgili KPSS puan türünden en az 60 puan almış olan adayların müracaatları kabul edilecektir.

googletag.cmd.push(function() { googletag.display(‘div-gpt-ad-1560331211068-0’); });

4) EKPSS’ye tabi engelli işçi taleplerine başvuru yapacak adaylar, hangi yılın puanını kullanarak başvuru yapacaklarını başvuru esnasında işaretleyerek seçeceklerdir. Başvuru süresi bittikten sonra değişiklik talepleri kabul edilmeyecektir.

5) Taleplere başvuru yapacak öncelikli adaylar, başvuru yapacakları listeyi başvuru esnasında işaretleyerek seçeceklerdir. Başvuru süresi bittikten sonra liste değişikliği talepleri kabul edilmeyecektir.

6) KPSS/EKPSS’ye tabi işçi taleplerine müracaat eden iş arayanların puan üstünlüğüne ve öncelikli adayların ise en eski tarihli belgelerden başlanmak suretiyle öncelik belge tarihlerine göre açık iş sayısının dört katını, kariyer mesleklerde ise açık iş sayısının beş katını geçmeyecek şekilde oluşturulan nihai listeler sınav yapılmak üzere talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna gönderilecektir.

7) Kuraya tabi taleplere başvuru yapan iş arayanların ve önceliklilerin tamamı kura çekimi için talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna gönderilecektir.

8) İşe alınacak işçilerin sadece noter kurasıyla belirleneceği kuraya tabi işgücü taleplerinde, öncelikliler de dahil olmak üzere talep şartlarına uygun tüm başvuru sahipleri arasından açık iş sayısı kadar asıl ve ihtiyaç duyulacak sayıda yedek aday doğrudan kura sonucu belirlenecektir.

googletag.cmd.push(function() { googletag.display(‘div-gpt-ad-1560331211068-1’); });

9) Taleplere başvuru yaparak listelere giren adaylar aranan koşulları taşıyıp taşımadıklarına ilişkin olarak; eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, mesleki belge, yabancı dil şartı vb. belgelerini talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz edeceklerdir. Belge teslim tarihi ve yeri, işgücü ilanında ya da kamu kurum ve kuruluşunun internet sitesinden adaylara duyurulacaktır. Durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar listelerden çıkarılacak olup yerlerine sıralamada yer alan diğer kişiler dahil edilebilecektir.

10) Sınav gün, saat ve yeri ile sınava katılmaya hak kazanan adaylar, işçi alımını yapacak kamu kurum ve kuruluşunun internet sitesinde duyurulacaktır. Bu duyuru, tebliğ mahiyetinde kabul edilecek, adayların adresine posta yolu ile ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

11) Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkacaktır.

12) Kamu kurum ve kuruluşlarının işçi taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan birinci yerleşim yeri adresi dikkate alınacaktır.İlçe, il veya bölge düzeyinde yayımlanan işçi taleplerinin başvuru süresi içerisinde ikametini talebin karşılanacağı yere taşıyan adayların başvuruları kabul edilmeyecektir.İkamet değişikliği ile ilgili olarak, Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminden yapılan sorgulamada Nüfus Müdürlüğünde işlemin yapıldığı tescil tarihi esas alınacaktır.İkametini talebinin karşılanacağı yer içerisinde değiştiren adayların Nüfus Müdürlüklerinden alacakları Adres Bilgileri Raporunu başvuru süresi içerisinde Kurum ünitesine ibraz etmeleri halinde ilgili işgücü talebine başvurusu yapılır.

13) Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi ve işe alınması işleminin iptaline ilişkin İŞKUR ile talep sahibi kamu kurum ve kuruluşlarının yasal işlem yapma hakları saklıdır.

googletag.cmd.push(function() { googletag.display(‘div-gpt-ad-1560331211068-2’); });

B) Özel Hususlar:

Not: Talebe başvuracak kişilerin MEB Onaylı “Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşlerde Arıtma Tesisi Operatörlüğü” kurs bitirme belgesine sahip olması gerekmektedir.

Meslek Bilgileri

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Arıtma Tesisi İşletme Operatörü

KişiselBilgiler

CinsiyetYaş AralığıBoy AralığıKilo Aralığı
Kadın18—40 (09.12.2001 – 04.12.1979 tarihleri arasında doğan kişiler)
Erkek18—40 (09.12.2001 – 04.12.1979 tarihleri arasında doğan kişiler)

Kura Bilgileri

Kura YeriKura TarihiKura Saat Dilimi
Yerköy Çiçekdağı Köseli Belediyeleri Atık Su Grup Arıtma Tesisi Binası13.12.201909:00 – 10:00

Çalışma Adresi Bilgisi

Yer :

Çalışma Adresi : DEVRECELİ MAH.KÖSELİ KASABASI AHİ EVRAN KÜME EVLERİ NO:1
ÇİÇEKDAĞI
KIRŞEHİR / TÜRKİYE

Tercih Edilen İkametgah İlçeleri :ÇİÇEKDAĞI

googletag.cmd.push(function() { googletag.display(‘div-gpt-ad-1560331211068-3’); });

İrtibat Bilgileri

Adı SoyadıYUSUF
ÜnvanıŞAHİN
Telefon No05425162766
E-Postafenisleriysahin@yerkoy.bel.tr

Diğer Bilgiler

İşveren TürüKamu
Toplam Açık İş Sayısı2
Çalışma ŞekliDaimi / Tam Zamanlı

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir